Prekių pristatymas ir grąžinimas, Prenumeratos nutraukimas

PRISTATYMAS

– Paprastai prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo (priklauso kuriuo metu padaromas prekės užsakymas, kartais prekės gali būti pristatomos ir per 24 val.).

– Prekės pristatomos DPD kurjeriu tiesiai Jūsų nurodytu adresu arba į Jūsų pasirinktą OMNIVA paštomatą. Apie atvykusią siuntą į terminalą Pirkėjas bus informuojamas SMS žinute. Pristatant prekes kurjeriu, tikslų laiką jis suderins su Jumis asmeniškai telefonu. Prekės pristatomos sekančią darbo dieną po prekių išsiuntimo, nebent įvyksta nenumatytų aplinkybių, pavyzdžiui, kurjeriai/paštomatai būna pernelyg užkrauti, siunta pasimeta.

– Neringoje pristatome tik į Nida Omniva paštomatą.

– Pristatymo kaina Lietuvoje jau įskaičiuota į dėžutės kainą. Su Omniva pristatome dėžutes į Latviją ir Estiją už papildomą mokestį, kuris bus apskaičiuotas pirkimo metu.

PREKIŲ IR PINIGŲ GRĄŽINIMAS

– Grąžinti prekes (visas ar kelias – arba jas pakeisti kitomis prekėmis) galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos, prieš tai el. paštu informavus pardavėją: labas@petbox.lt. El. laiške nurodykite užsakymo numerį bei kokias prekes norite grąžinti/keisti.

– Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais, etiketėmis ir dovanomis (jei tokių buvo).

– Už prekės grąžinimo (transportavimo) kaštus yra atsakingas klientas, nebent buvo nupirkta nekokybiška prekė.

– Grąžinami pinigai (arba grąžinamas/primokamas skirtumas, keičiant prekę kitomis) bus pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo.

PRENUMERATOS NUTRAUKIMAS

– Nutraukti prenumeratą galite bet kada nors ir po pirmo pirkimo. Norėdami nutraukti prenumeratą – prisijunkite su savo paskyra ir nuėję į vartotojo administravimą, prie „prenumeratos”  – įeikite į pasirinktą prenumeratą ir ją sustabdykite. Arba – parašykite mums laišką: labas@petbox.lt ir prenumeratą nutrauksime nedelsiant už Jus. Net jei ir nespėtume nutraukti iki pinigų nuskaitymo – dėžutės nesiųsime ir pinigus Jums grąžinsime.

Turite daugiau klausimų?

KETURKOJŲ DRAUGAI

Email: labas@petbox.lt
Tel.: 866426810