Dažnai Užduodami Klausimai

Petbox – tai skanėstų ir žaislų prenumerata jūsų augintiniui. Kas kartą gausite vis kitokių skanėstų/žaislų, kurie kas pasirinktą laiką stebins Jūsų augintinį.

Prenumeratą galima nutraukti BET KADA.

Prisijunkite prie savo paskyros ir ten lengvai sustabdysite prenumeratą. Arba parašykite labas@petbox.lt – ir mes iškart sustabdysime jūsų prenumeratą nedelsiant.

Žinoma!

Tai visiškai saugu, kaip ir daryti bet kokį kitą įprastą internetinį pirkimą 🙂

Taip:) Užsisakykite dėžutę kaip prenumeruodami ir iškart sustabdykite prenumeratą – taip Jums bus atsiųsta tik viena dėžutė ir daugiau nuskaitymų nebebus.

Parašykite mums el. paštu: labas@petbox.lt, kad Jūsų nebus kažkuriuo laiku ir mes palauksime kol grįšite ir tik tada išsiųsime dėžutę.

Taip galite. Tai galite atlikti prisijungę prie savo paskyros arba Jums reikės nutraukti aktyvią prenumeratą ir užsisakyti naują

Žinoma! Apie visas alergijas (pvz. nevalgo vištienos ar pan.) arba jei šuo/katė nemėgsta tam tikrų žaislų – apie viską parašykite užsakymo pabaigoje komentarų skiltyje. Į tai bus neabejotinai atsižvelgta.

Taip, galite! Kiekvienam augintiniui galite pasirinkti vis kitą dėžutę. Pabaigoje užsakymo išvardinkite visus augintinius.
Kitas variantas – galite imti vieną dėžutę ir komentaruose nurodyti, kad tai skirta ne vienam augintiniui – pritaikysime turinį.

Susisiekite! 8 664 26810 arba labas@petbox.lt